Onze gegevens

  • Sociale zetel
    Oevelseweg 14
    2250 Olen
  • Rechtspersonenregister (RPR)
    BE0420 127 289

 

Het Bestuur

Verantwoordelijken Projecten & Peterschappen

Projecten    
Akwaaba Asudei Ghana Joke Jaspers
joke@amie-be.org
Broussescholen in Tandila en Andrénalafotsy Madagascar Françoise Cauwe
francoise@amie-be.org
Centre Notre Dame de Clairvaux in Ivato Madagascar Françoise Cauwe
francoise@amie-be.org
Emurua Olerai Kenya Rob Tas
rob@amie-be.org
Sophie Daems Scholarschips Thailand Jan Daems

jan@amie-be.org

Children Family Centre Ecuador Ine Martens
Free Clinic Philippines Elisabeth Carton
elisabeth@amie-be.org
School in Canaan Haïti Diane Nadalini
diane@amie-be.org
Cité des jeunes RDC Jean Hendrikx
jean@amie-be.org
Maison Papy RDC Jean Hendrikx
jean@amie-be.org
Happy Home Kenya Christian Vandeplas
christian@amie-be.org
Peterschappen
Kindpeterschappen in het FR Haïti Diane Nadalini
diane@amie-be.org
Kindpeterschappen in het NL Haïti Marleen Lanckman

marleen@amie-be.org

Kindpeterschappen in het FR Philippijnen Elisabeth Carton

elisabeth@amie-be.org

Beroepspeterschappen in het FR Perou en Philippijnen Elisabeth Carton

elisabeth@amie-be.org

Beroepspeterschappen in het NL Philippijnen en Azië Mark Bolsens
mark@amie-be.org
Beroepspeterschappen in het NL Latijns Amerika Frans Parren

frans@amie-be.org

Kindpeterschappen in het NL Azië Jos Cuypers

jos@amie-be.org

Groepspeterschappen in het NL Thailand Griet Cuypers

jos@amie-be.org

Geschiedenis

Lees meer over onze geschiedenis