Raad van Bestuur

Verantwoordelijken Projecten & Peterschappen

Projecten    
Akwaaba Asudei Ghana Joke Jaspers
akwaaba.asuadei@gmail.com
Broussescholen in Tandila en Andrénalafotsy Madagascar Françoise Cauwe
fcauwe@scarlet.be
Centre Notre Dame de Clairvaux in Ivato Madagascar Françoise Cauwe
fcauwe@scarlet.be
Emurua Olerai Kenya Rob Tas
oscartas1947@gmail.com
Sophie Daems Scholarschips Thailand Jan Daems

janepdaems@telenet.be

Children Family Centre Ecuador Ine Martens
Free Clinic Philippines Elisabeth Carton
ecartondt@gmail.com
School in Canaan Haïti Diane Nadalini
dnadalini@gmail.com
Cité des jeunes RDC Jean Hendrikx
jean.hendrikx@telenet.be
Maison Papy RDC Jean Hendrikx
jean.hendrikx@telenet.be
Peterschappen
Kindpeterschappen in het FR Haïti Diane Nadalini
dnadalini@gmail.com
Kindpeterschappen in het NL Haïti Marleen Lanckman

marleenlanckman@hotmail.com

Kindpeterschappen in het FR Philippijnen Elisabeth Carton

ecartondt@gmail.com

Beroepspeterschappen in het FR Perou en Philippijnen Elisabeth Carton

ecartondt@gmail.com

Beroepspeterschappen in het NL Philippijnen en Azië Mark Bolsens
mark.bolsens@telenet.be
Beroepspeterschappen in het NL Latijns Amerika Frans Parren

frans.parren@scarlet.be

Kindpeterschappen in het NL Azië Jos Cuypers

jos.cuypers@icts.kuleuven.be

Groepspeterschappen in het NL Thailand Griet Cuypers

jos.cuypers@icts.kuleuven.be

Geschiedenis

Lees meer over onze geschiedenis